ANASAYFA
KİTAPLARI ŞİİR VE ÖYKÜ BAHÇESİ

 

 Halk Edebiyatı Dergisi Yayınları

Antoloji Serisi: 1

Kitap İsmi: Şiir ve Öykü Bahçesi

Dil: Türkçe

İSBN: 978-605-69487-1-8

Yayıncı Sertifika No: 35425

Birinci Baskı: Mart 2020

Sayfa: 190

Boyut: 13.5 x19.5 cm

Fiyat :

ŞİİR VE ÖYKÜ BAHÇESİ

Şiir ve Öykü Bahçesi kitabı, birbinden kıymetli Halk Edebiyatı Dergisi yazarlarından oluşan bir ekiple çıkarılmıştır. Kitap içeriği özgün şiirler ve öykülerden oluşan harika bir çalışmadır. Kitabın iç-dış tasarımı ve uzunca bir hikayesiyle Mehmet Ballı'da yer almaktadır. Dolayısıyla bu çalışma sadece şahsa munhasır olmasa herkesin "Benim" diyebileceği ölçüde bir kitaptır...

Mehmet Ballı'ya atfen Antoloji İki kitabının arka kapak yazısı:
Gül yaprağı birleşir gülü meydana getirir. Onun güzel kokusu birliğin sesidir. Ağaçlar ormanı, harfler kelimeleri, cümleler paragrafları, onlar da eserleri meydana getirir.
Karanlığı güneş aydınlatır. İnsanlığı ise edebiyat, her bir şiir, her bir öykü, insana kendini gösteren bir aynadır. O, esasında gerçeği haykıran insandır. Aynasız bir toplum kendini görmeyen amalara benzer. Hatta onlar amalardan da kördür çünkü amalar aynasız görürler.
Kendine hayran arayanın hayranı olmaz. O yüzden bu tarz eserler beraber söylenen türküler gibidir. Dergiler, antoloji çalışmaları bundan ötürü çok kıymetlidir. Bu eserlere “benim” değil de “bizim” deriz. Bu anlamda “bizi” ben, sen, birleşerek ancak meydana getirebiliriz. Benliği aşamamış bir edebiyatçı kendi dışına çıkamaz.
Başta, kapak çalışmalarında ve her zaman sanata kıymetli katkıları olan Mehmet Ballı’ya ve tüm katılımcı arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Dilerim bu kitapta eserleri olan her bir şair-yazar edebiyatın ölümsüz dünyasında insanlığa kelimelerden nefes olurlar ve ilelebet edebiyat defterinde isimleri güneş gibi ışıldar.


KİTABI EN KOLAY TEMİNİ:
http://halkedebiyatidergisiyayinlari.com/mehmet_balli_kitaplari.html 

CÜNEYT KİTABEVİ
SAHAFLAR
Beyazıt | İstanbul

  hepsiburada.com kitapyurdu.com
 
tüm internet online kitap satış sitelerinde | .... ve tüm internet kitap satış mağazalarında